Martin Eden - Jack London - PDF E-Kitap Oku, İndir
Martin Eden – Jack London

Martin Eden – Jack London

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 1 Nisan 2010
Eklenme: Kasım 12th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 424
Yazar: Jack London

49 Kişi Tarafından Görüldü

Cem Yayınevi, ünlü yazar Jack London’un (1876-1916) tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de olağanüstü ilgiyle karşılanan eserlerini okurlarına toplu olarak sunuyor.

Jack London’un roman, öykü, deneme ve anı kitapla-rından oluşan bu toplamda, onun en seçkin eserlerini bula-bileceksiniz. Jack London Toplu Eserleri’nde tüm kitaplar, ilk basımlarının özgün biçimine sadık kalınarak eksiksiz çevrilmiş ve Kadir Kıvılcımlı tarafından dipnotlarla zengin-leştirilerek yayına hazırlanmıştır.

Martin Eden, Jack London’un özyaşamsal öğeleri en yoğun taşıyan romanıdır. Martin Eden’in yazarlık serüveni, yaşama dört elle sarılması ve iyimser bakışı, London’un yaşamıyla büyük koşutluklar gösterir. Bu roman, sınıf atlamada bireysel savaşımın başarısızlığı üzerine yazılmış en güçlü metinlerden biri olarak da bilinir. London’un yaşamına dair bir görüş oluşturabilmek için, bu roman mutlaka okunmalıdır.

Bir önceki yazımız olan John Barleycorn - Jack London başlıklı kitabımızda John Barleycorn Jack London, John Barleycorn Jack London epub indir ve John Barleycorn Jack London epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.