Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim - Nilgün Bodur - PDF E-Kitap Oku, İndir
Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Haziran 11th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 256
Yazar: Nilgün Bodur

250.525 Kişi Tarafından Görüldü

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim kitabı Nilgün Bodurun en güzel eserlerinden bir tanesidir. Hala okumadıysanız en kısa sürede temin edip okumanızı tavsiye ederiz.
Sadece hayatta değil, ayakta da kalarak, mutlu olarak, kahkaha atarak yeneriz düşmanlarımızı. En büyük intikam, intikamı bile düşünmemektir. En büyük intikam, bizsizliktir. En büyük intikam, senin aynada gördüğünü onun artık görememesidir…

Nilgün Bodur

Bir sene kadar önce eşyalarımı toplayıp sessiz sedasız giderken biliyordum terk ettiğimin terk edenim olduğunu. Gürültü çıkarmadığım, ağlamadığım, kapıları çarpmadığım, eşyaları kırmadığım için hissediyordum bu gidişin dönüşü olmadığını. Bazı gitmeler, beceriksizce teşebbüs edilmiş intihar gibidir.

Not bırakırsın, anlatırsın, ağlarsın… Geride kalanları acıtmaya çalışırsın. Hâlâ bir umudun olduğunu gösterir bu haber veriş, kendini özetleyiş. İşte böyle ölemezsin. Bağın varsa gidemezsin. Ben not bırakmadım giderken, çıt çıkarmadım. Çıkaracağım tüm seslerin duyulmayacağını anladım. Gitmedim aslında, kabullendim ve vazgeçtim. Kapıyı kaparken, kolundan tutanın olmadığında eyleminin adının terk etmek olmadığını anladım. Terk eden, terk edilmiştir. Ardında bırakacağı gürültü sadece başarısız bir intihar girişimidir.

Yani gitmek bana ait bir eylem gibi görünürken, anladım ki giden sendin.

Bir sene sonra geriye bakıyorum da, sen gittin ya ben çok güzelleştim…

(Tanıtım Bülteninden)

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim Kitabı tanıtım olarak eklenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Harry Potter ve Sırlar Odası - J. K. Rowling başlıklı kitabımızda harry potter 2 pdf, harry potter 3 pdf ve harry potter azkaban tutsağı pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

“Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.