Her güne gülümseyerek başlamak için bir sebep bulmak, - PDF E-Kitap Oku, İndir
Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara – Nilgün Bodur

Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara – Nilgün Bodur

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Temmuz 26th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 236
Yazar: Nilgün Bodur

12.552 Kişi Tarafından Görüldü

“Hayatı boyunca hep çalışmış, olup biteni ve sevdiklerini anlamaya çalışmış, kırılmış, canı o kadar yanmış ki, belki zaman zaman bu yüzden kırmış, hep savaşmış, anlaşılamamaktan yorulmuş ama hep yeniden başlamış, başına gelen hayat dediğimiz şahane hadisenin fırtınalı günlerinden sonra dost bildiklerini post edip çıkarmış, olmadık malzemeden olmadık güzellikler oluşturmayı başarmış becerikli kadınlar… Size yapılan yanlışları bir bir ardınızda bırakırken, Nilgün satırlarıyla yol arkadaşınız olacak. Okurken gülümseyecek, gülümserken kim bilir neler hatırlayacaksınız.”

–İCLAL AYDIN-

 

Her güne gülümseyerek başlamak için bir sebep bulmak, canınızı sıkanları umursamamanız gerektiğini hatırlamak, standart kusursuz hayatlar yerine kendi hayalinizi yaşamanın o kadar da zor olmadığını fark etmek, kendi değerinize, sağlığınıza, huzurunuza sahip çıkmak, herkese yetmek, her işe yetişmek her zaman kolay değil belki. Ancak bir yol arkadaşı elinizden tutarsa başka…
Hayatı boyunca biraz daha fazla kahkahanın peşinde koşan, anılar biriktiren, hayaller kuran, yorulup tökezledikçe yeniden ayağa kalkmaktan usanmayan, geleceği hep umutla bekleyen, gözyaşına da, hatalarına da sahip çıkan, neşesinden kolay kolay vazgeçmeyen bir kadının hikâyesi bu. Herkese tanıdık gelecek.

 

(Tanıtım Bülteninden)

Kitap tanıtım amaçlıdır

Bir önceki yazımız olan 67 - Oğuzhan Uğur başlıklı kitabımızda 67, 67 - Oğuzhan Uğur oku ve 67 - Oğuzhan Uğur pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.